Poznaj serię UMS

  • Opis
Kontakt ze sprzedawcą

Wózki wysokiego składowania UniCarriers Tergo® gwarantują wydajność na najwyższym poziomie. Zaprojektowane w całości z myślą o operatorze, wózki dostosowują się do jego indywidualnych wymagań operacyjnych oraz zapewniają wysokiej klasy poziom ergonomii.
Poznaj najbardziej spersonalizowane wózki wysokiego składowania na świecie. Są one w 100% przeznaczone do wykonywania operacji związanych z transportem magazynowym.

UniCarriers UMS160 oraz UMS200 to uniwersalne wózki wysokiego składowania zaprojektowane z myślą o niemal każdym zadaniu związanym z transportem materiału przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszechstronna seria UMS, została zaprojektowana w celu wykonywania operacji magazynowych przy średniej wysokości masztu. Świetnie sprawdzą się przy operacjach transportowych oraz operacjach składowania w zakresie od 1600 do 2000 kg.

Jest to również najbardziej ergonomiczna seria wózków wysokiego składowania. Unikatowa mini kierownica UniCarriers z “pływającym” podłokietnikiem, podłoga o regulowanej wysokości, intuicyjne elementy sterowania, odchylany fotel i doskonała widoczność sprawiają, że operator ma wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zwiększa się jego wydajność i bezpieczeństwo pracy. Konstrukcja masztu ProVision, dzięki unikatowemu, dającemu dobrą widoczność masztowi ze zintegrowanym przesuwem bocznym oraz specjalnie zaprojektowanemu daszkowi ochronnemu, zapewnia światowej klasy widoczność we wszystkich kierunkach. Te cechy sprawiają, że bezpieczne prowadzenie wózka staje się łatwiejsze i pozwalają na osiągnięcie większego przepływu towarów.

Najwyższa prędkość UMS, która kształtuje się na poziomie 12.5 km/h (opcjonalnie 14.5 km/h), a także robiące wrażenie prędkości podnoszenia oraz opuszczania, sprawiają, że Tergo jest jednym z najszybszych wózków wysokiego składowania. Szeroka gama innowacyjnych dodatkowych elementów wyposażenia takich jak system aktywnej redukcji poślizgu ASR, programowanie poziomów składowania LAS, intuicyjny joystick Ergologic, system szybkiej wymiany akumulatora Fast Track, hamulce kół ładunkowych, kamera, wskaźniki ciężaru… przyczyniają się do dalszej poprawy funkcjonalności. Tradycyjne, sterowane opuszkami palców mini dźwignie hydrauliki oraz kabina do pracy w chłodni dopełniają wizerunek prawdopodobnie najbardziej spersonalizowanego na świecie wózka wysokiego składowania.