Poznaj serię UHD

  • Opis
Kontakt ze sprzedawcą

Wózki wysokiego składowania UniCarriers Tergo® gwarantują wydajność na najwyższym poziomie. Zaprojektowane w całości z myślą o operatorze, wózki dostosowują się do jego indywidualnych wymagań operacyjnych oraz zapewniają wysokiej klasy poziom ergonomii.
Poznaj najbardziej spersonalizowane wózki wysokiego składowania na świecie – są one w 100% przeznaczone do wykonywania operacji związanych z transportem magazynowym.

Seria UHD UniCarriers to odpowiedni wybór w przypadku intensywnych, trwających przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu prac związanych z transportem materiałów na paletach. Wózki UHD160 oraz UHD 200 idealnie sprawdzą się w centrach dystrybucji lub magazynach, w których ciężkie ładunki o wadze 1000 kg podnoszone są na wysokość 10m. UHD 250 został specjalnie zaprojektowany z myślą o ciężarach do 2.5 ton lub ciężkich prac na podwójnej głębokości (system double-deep).

Jest to również najbardziej ergonomiczna seria wózków wysokiego składowania. Unikatowa mini kierownica UniCarriers z “pływającym” podłokietnikiem, intuicyjny joystick Ergologic, opatentowany fotel z możliwością odchylenia o 18 stopni i doskonała widoczność sprawiają, że operator ma wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zwiększa się jego wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Tergo jest jednym z najszybszych na świecie wózków wysokiego składowania – maksymalna osiągana przez niego prędkość wynosi 12.5 km/h (opcjonalnie 14.5 km/h w przypadku UHD 160 oraz 200), a osiągane przez niego prędkości podnoszenia/opuszczania również robią wrażenie. Szeroka gama innowacyjnych dodatkowych elementów wyposażenia takich jak system aktywnej redukcji poślizgu ASR, programowanie poziomów składowania LAS, system szybkiej wymiany akumulatora Fast Track, hamulce kół ładunkowych, kamera wideo, wskaźniki ciężaru…, przyczyniają się do dalszej poprawy funkcjonalności. Opcjonalne, sterowane opuszkami palców mini dźwignie hydrauliki oraz kabina do pracy w chłodni dopełniają wizerunek prawdopodobnie najbardziej spersonalizowanej na świecie serii wózków wysokiego składowania.