PSD
series

Kompaktowy ręczny wózek PSD do układania w stosy na podwójnej głębokości.

Powiększ zdjęcie +

Poznaj serię PSD

  • Opis
Kontakt ze sprzedawcą

UniCarriers Doppio PSD to uniwersalny ręczny wózek do układania w stosy na podwójnej głębokości. Ręczny wózek Doppio PSD do układania w stosy doskonale nadaje się do obsługi otwartych nośników ładunku, załadunku/rozładunku na platformach przeładunkowych, obsługi podwójnych palet, pobierania/odkładania towarów według zamówienia oraz transportu wewnętrznego na niewielkie odległości, na przykład w magazynach, supermarketach i w obszarach produkcyjnych. Ponieważ podwozie wózka jest wąskie, urządzenie może pobierać i odkładać palety w ograniczonych przestrzeniach.

Po zastosowaniu funkcji umożliwiającej pracę z dyszlem w pozycji pionowej wózek Doppio PSD może pracować w jeszcze ciaśniejszych miejscach. Wysunięty dyszel wózka pozwala operatorowi na poruszanie się pieszo obok wózka, co zwiększa bezpieczeństwo i poprawia widoczność. Ergonomiczna główka dyszla jest przystosowana do oburęcznej obsługi i wyposażona w łatwo dostępne elementy obsługowe, co usprawnia posługiwanie się wózkiem.

Uniwersalny wózek dwupaletowy do układania w stosy. Trwały, wszechstronny i łatwy w obsłudze wózek dwupaletowy do układania w stosy sprawdza się w różnych pracach przy przeładunku materiałów, takich jak ładowanie i rozładowywanie, transport, kompletowanie zamówień oraz układanie w stosy.