Wózki widłowe UniCarriers

Oferujemy Państwu pełną gamę wózków widłowych. Nasze spalinowe pojazdy z silnikami LPG oraz wysokoprężnymi cechują się udźwigiem od 1,5 do 8,0 ton. Wózki elektryczne, trzy i czterokołowe mają udźwig od 1,25 do 3 ton, natomiast wózki wysyokiego składowania - od 1,2 do 2,5 tony. Ofertę uzupełniają urządzenia techniki magazynowej, czyli m.in. wózki unoszące, podnośnikowe oraz komisjonujące.

Wykorzystujemy technologię AC. Polega ona na niezakłócanej pracy w wózkach oraz wysokiej gotowości operacyjnej z długimi okresami eksploatacji i długimi przerwami pomiędzy przeglądami w serwisie.

Unicarriers należy do czołowych producentów wózków widłowych na całym świecie. Pojazdy produkowane są w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu dopasowuje się do wymagań różnych rynków.

Wózki jezdniowe Unicarriers charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na większą niezawodność oraz niższe koszty operacyjne przez cały okres ich użytkowania. Mamy ogromne zaufanie do naszego sprzętu, ale dbając o najwyższą satysfakcję naszych klientów, zapewniamy pełen pakiet gwarancyjny, który obejmuje zarówno wymianę części jak i usługi serwisowe.

Zapewniamy naszym klientom pakiet gwarancyjny, który obejmuje serwis, części zamienne i akcesoria.

Do wąskich korytarzy roboczych

WÓZKI WIDŁOWE CZOŁOWE DIESEL/LPG