KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW UDT

Nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje niezbędne do przeprowadzania treningów z zakresu odpowiedniego i bezpiecznego użytkowania wózków widłowych. Kwalifikacje zdobyte na kursie są bezterminowe i honorowane w krajach Unii Europejskiej. Uzyskane po ukończeniu kursu uprawnienia obejmują wszystkie typy wózków jezdniowych: podnośnikowych, unoszących, naładownych i ciągnikowych na wózki elektryczne, spalinowe i gazowe.

Współpracujemy z: hirpol

Trening dopasowany na miarę

Ze względu na bezpieczeństwo i wydajność pracy operatora wózka jezdniowego, pomagamy w doborze odpowiedniego szkolenia. Razem z nami wybierzesz program treningowy dopasowany do potrzeb Twojej działalności.

Profesjonalizm

Wykwalikowana oraz doświadczona kadra stanowi najlepsze zapewnienie profesjonalnej konsultacji i doradztwa. Gwarantujemy pełną efektywność przeprowadzanych przez nas prac serwisowych.

Doświadczenie

W branży techniki magazynowej działamy od 1999 roku i posiadamy duże doświadczenie pracy w fabrycznych serwisach. Dzięki temu udało nam się poznać potrzeby naszych klientów.

Wiedza

Jako autoryzowany dealer marki Unicarriers, opieramy się na wysokich standardach firmy, bierzemy udział w bieżących szkoleniach technicznych ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Posiadamy pełne wsparcie techniczne ze strony Unicarriers.