OGÓLNOPOLSKI SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH WSZYSTKICH MAREK

DT sp. z o.o. zapewnia pełny zakres usług serwisowych wózków widłowych na terenie całej Polski. Wyróżnia nas wysoka jakość obsługi serwisowej oraz jej mobilny zasięg.

AUTORYZOWANY DEALER UNICARRIERS

DT sp. z o.o. jest również autoryzowanym dealerem cenionej na całym świecie marki Unicarriers.  Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem najwyższej klasy wózków jezdniowych. Oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych Unicarriers, sprzedaż używanych wózków widłowych różnych światowych marek oraz usługi serwisowe i treningowe.

Oferujemy pełną gamę wózków widłowych:

 • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG i silnikami
  wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 8,0 ton
 • trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton
  wózki wysokiego składowania o udźwigu od 1,2 do 2,5 tony
 • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące,
  podnośnikowe, komisjonujące)

Dbamy o relacje z klientem. Stawiamy na szybki kontakt oraz profesjonalną obsługę serwisową. Zapewniamy naszym klientom najlepsze doradztwo przy wyborze maszyn oraz specjalistyczne wsparcie techniczne.

Specjalizujemy się w obsłudze:

 • hipermarketów i sklepów wielkopowierzchniowych
 • centrów logistycznych
 • zakładów przemysłowych
 • hurtowni

Ok. 3000 wózków w stałej obsłudze.

Działamy na terenie całej Polski:
Mapa sieci serwisowej

Unicarriers
– dążenie do
doskonałości

Pierwszy wózek widłowy marki Unicarriers powstał ponad pół wieku temu, w 1957 roku. W tym czasie wózki widłowe Unicarriers osiągnęły silną pozycję na rynku, cechując się wysoką wydajnością, trwałością i niezawodnością. Projektowane i produkowane przez Unicarriers urządzenia do przeładunku towarów to najlepsze w swojej klasie produkty.

Jakość i technologia

Zastosowanie w wózkach widłowych zaawansowanej technologii, opracowanej dla samochodów osobowych, gwarantuje dbałość o środowisko, wyjątkowe osiągi, wysoką wydajność, a przy tym niskie zużycie paliwa.

JAKOŚĆ I TECHNOLOGIA

Unicarriers wykorzystuje technologię AC, co oznacza niezakłóconą pracę i wysoką gotowość operacyjną wózka z długimi okresami eksploatacji, długimi przerwami pomiędzy przeglądami serwisowymi oraz brak części szybkozużywających się.

PRODUKCJA

Unicarriers jest czołowym producentem wózków widłowych na świecie. Wózki widłowe Unicarriers produkowane są w strategicznych miejscach w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych, zapewnia to ogromną elastyczność dostaw, dopasowując się do wymagań klientów na różnych rynkach.

EKOLOGIA

Unicarriers jest liderem w wykorzystywaniu rozwiązań wpływających na zmniejszenie emisji substancji szkodliwych dla środowiska. Wózki widłowe spełniają normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA i Japonii. Dodatkowo wózki zostały zaprojektowane tak, aby ponad 95% materiałów wykorzystanych do ich budowy można było przetworzyć w ramach recyklingu.

KOMFORT PRACY

Wózki Unicarriers są ciche i zaopatrzone w system amortyzacji kabiny z w pełni regulowanym ergonomicznym fotelem. Dzięki obszernej kabinie operator urządzenia zyskuje pełen komfort pracy. Opcja sterowania FINGERTIP, wykorzystuje dźwignie elektrohydrauliczne, dzięki czemu wybór kierunku jazdy, sterowanie podnośnikiem i sygnalizacją dźwiękową jest szybkie i proste.